Team lead engineering / designer / (Ž/M)

  • Ústí nad Labem, Czechia
  • Project Management
Home > Jobs & Careers > Jobs > Team lead engineering / designer / (Ž/M)

Popis společnosti

Společnost BEUMER Group Czech Republic a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem a součástí skupiny BEUMER, německá známá společnost v oblasti intralogistiky.

Popis nabídky práce

Máte VŠ vzdělání v oboru strojírenství? Jste tvůrčí? Máte rádi práci v týmu? Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

* Převádění základních návrhů do podrobných technických výkresů, vývojových diagramů v koordinaci s projektovým týmem a zákazníky

* Zajištění shody se specifikacemi zákazníka, firemními normami a dalšími požadavky předpisů

* Vygenerovat a připravit podrobný technický výkres, kusovník v rámci projektového harmonogramu

* Provádět další úkoly nebo technickou pomoc na různých projektech souvisejících s designem

* V případě potřeby se zúčastnit návštěv na místě stavby, abyste shromáždili a analyzovali data pro optimalizaci návrhu

* Aktivně pracovat na standardizaci produktů

* Spolupráce s obchodním oddělením, projektovými manažery, stavbyvedoucími a projekčním oddělením

* Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Kvalifikace

POŽADUJEME:

* Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství

* Angličtina (min. úroveň B2) + jakýkoli další jazyk výhodou

* Pro tuto pozici je vyžadována minimálně 5 let praxe v oboru

* Znalost práce v Advance Steel a AutoCAD, Inventor, Solid Edge velké plus

* Zkušenosti s prací se SAP a ECTR velkou výhodou

* Orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, ČSN EN 620, ...)

* Proaktivní přístup a efektivní komunikace se zbytkem týmu

* Schopnost převzít odpovědnost za přidělené projektové odpovědnosti a zajistit úspěšný výsledek projektu podle očekávání zákazníků

* Silný v plánování, organizování a řešení problémů

* znalost práce s MS office word, Excel, Outlook, Powerpoint

* řidičský průkaz, aktivní řidič

* Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost, spolehlivost

* Ochota příležitostně cestovat

* MS Office

NABÍZÍME:

* atraktivní platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a na základě vašich zkušeností

* Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu

* zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny

* příležitost k rozvoji a práci v našich dalších mezinárodních pobočkách

* práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu

* flexibilní pracovní dobu

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* služební notebook a mobilní telefon

Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Region, Czechia

Benefits