Elektroinženýr / Elektrotechnik

  • Ústí nad Labem, Czechia
  • Engineering/electrical
Home > Jobs & Careers > Jobs > Elektroinženýr / Elektrotechnik

Popis společnosti

Společnost BEUMER Group Czech Republic a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem a součástí skupiny BEUMER, známá německá společnost v oblasti intralogistiky.

Popis nabídky práce

Náplň práce:

* Zpracování projektové dokumentace pro elektrokomplexní projekty v oboru naší společnosti   zaměření – pásová doprava, dopravníkové cesty a systémy pro manipulaci se sypkými materiály

* Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace

* Účast na uvádění zařízení do provozu, parametrizace PLC a síťových připojeních

* Vytvářet a kontrolovat elektronické výkresy ve formátu E-plan, odstraňování a oprava chyb na systémech

* Shromažďovat a dokumentovat požadavky dle specifikace a zodpovědně je plnit

* Spolupráce s obchodním oddělením, projektovými manažery, stavbyvedoucími a projekčním a konstrukčním oddělením

* Dohled nad implementací a kompletní technická podpora

* Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn

* Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Kvalifikace

Požadujeme:

* VŠ vzdělání v oboru elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika

* dobrá znalost angličtiny (min. úroveň B2) + jakýkoliv další jazyk výhodou

* min.5 let praxe v této oblasti NEBO zkušenosti s vývojem PLC kódu

* Schopnost jednat na úrovni s technickým projektovým řízením / managementu a stakeholderů

* silné komunikační dovednosti

* zkušenosti s CAE-Tool EPLAN

* zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů

* zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů

* komunikativnost, proaktivní přístup, týmový hráč, pečlivost

* orientace ve standardech oboru strojírenství

* ochota cestovat po celém světě v závislosti na projektech

* znalost práce s MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint

* řidičský průkaz, aktivní řidič

* čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

* atraktivní platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a na základě vašich zkušeností

* Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu

* zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny

* příležitost k rozvoji a práci v našich dalších mezinárodních pobočkách

* práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu

* flexibilní pracovní dobu

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* služební notebook a mobilní telefon

Další informace

Kontakt:

Andrea Lawson

Project Management / P&C Assistant
BEUMER Group Czech Republic a.s.
Nove Aleje 220
403 40  Usti nad Labem • Czech Republic

E-mail: [email protected]
Internet: www.beumergroup.com
Commercial Register / Spisová značka: odd. "B" 1785, Krajský soud v Ústí nad Labem
Managing Director: Ing.Michal Hrala

Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Region, Czechia

Benefits