Supervizor montáže zařízení a zprovozňovač

  • Ústí nad Labem, Czechia
  • Site Management
Home > Karriere > Jobs > Supervizor montáže zařízení a zprovozňovač

Popis společnosti

Společnost BEUMER Group Czech Republic a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem a součástí skupiny BEUMER, známá německá společnost v oblasti intralogistiky.

Popis nabídky práce

Máte VŠ strojního zaměření, jste komunikativní, mluvíte anglicky, láká Vás práce na zahraničních projektech a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

* supervize a vedení montáží zařízení

* zprovozňování zařízení (mechanická a elektrická část, řízení)

* vedení předmontážních prací, technická a kvalitativní kontrola subdodávek a výroby

* posuzování kvalifikace dodavatelů a splnění kvalitativních předpokladů (certifikace, dokumentace, apod.)

* kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení a správa k tomu potřebné dokumentace

* dohled nad dodržováním časového harmonogramu prací

* aktivní účast na záruční a pozáruční servisní činnosti spolu s naším Customer Support oddělením

* komunikace se zákazníkem a dodavateli (výrobní a montážní firmy)

* řízení logistiky místa včetně manipulace s materiálem subdodavatelů

* zabezpečit pracoviště a zařízení společnosti bezpečným a profesionálním způsobem

* koordinace stavby na místě zaměřené na finální dokončení certifikace a přijetí zákazníkem

* dohled nad dodržováním harmonogramu prací a efektivní komunikace s projektovým týmem

* školení týmu  v souladu s provozními postupy

* aktivně pracovat s procesem a standardy definovanými pro činnosti instalace a uvádění do provozu

* provádí změny návrhu instalace / uvedení do provozu a poskytuje přirážky za projektovou dokumentaci skutečného stavu

Kvalifikace

POŽADUJEME:

* VŠ strojního zaměření

* znalost AJ podmínkou (min. úroveň B2) + jakýkoliv další jazyk výhodou

* 5 let praxe na podobné pozici NEBO v příbuzném oboru NEBO relevantní a prokázaná praxe na této pozici

* samostatnost a logický úsudek, silné organizační a komunikační schopnosti

* schopnost aktivně se podílet na řešeních případných technických komplikací v průběhu výstavby a montáže a po jejich schválení dohlédnout na zjednání efektivní nápravy

* schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost proti stresu

* zájem cestovat a  pracovat na projektech převážně v zahraničí

* schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výkresy výhodou

* základní znalost programu AutoCAD (prohlížení, tisk, odměření z výkresů)

* všeobecná znalost výrobního procesu ve strojírenství (technologie, svary, povrchové úpravy)

* orientace v normách oboru strojírenství

* základní znalost elektro a principů řízení

* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

* trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

* atraktivní platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a na základě vašich zkušeností

* Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu

* zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny

* příležitost k rozvoji a práci v našich dalších mezinárodních pobočkách

* práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu

* flexibilní pracovní dobu

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* služební notebook a mobilní telefon

Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Region, Czechia

Jetzt bewerben Jemanden empfehlen

BENEFITS